Graciano u tha se kanë fiksim njëri-tjetrin/ Erjola shpërthen në lot, Romeo: Na kape…

by editor

Një debat i ashpër ka ndodhur ditën e sotme mes Graciano Taganit me Erjola Doçin dhe Romeo Veshajn.

Balerini iu kthehet banorëve se ‘është problem i tyre nëse kanë fiksim njëri-tjetrin dhe jo i tij.

Këto deklarata nuk janë pritur aspak mirë nga aktori dhe moderatorja, ku kjo e fundit ka shpërthyer në lot. Erjola është shprehur se ‘po rri vetëm se nuk do që t’i thonë që po e përdorin’.

Graciano: Në qoftë se ju të dy keni fiksim për njëri-tjetrin nuk është problem i imi

Çimi: Prit 1 sekonde se…

Graciano: Keni fiksime për njëri-tjetrin, sqarohuni

Erjola: Ke Çimin ngjit mo burrë, mos më beso mu

Romeo: E ke shoqe, është gjë e poshtër

Graciano: Pse, ça po ofendoj unë? Të kesh fiksim është ndonjë gjë e keqe? Po ofendoj?

Romeo: Sapo t’a tha se kush vjen i ri thonë Erjola, Erjola

Graciano: Ça viktimizohesh

Graciano: Nuk po qëlloj, po them atë që po bëni ju në lojë

You may also like