I fundit! Plagoset me thikë ish efektivi i policisë, u arrestua në 2021 për drogë

by editor

Ish-efektivi i Komisariatit të Sarandës, Lavdosh Metaj, 41-vjec, i arrestuar në vitin 2021 për shpërndarje kokaine dhe i liruar 3 muaj më parë më parë për shkak të amnistisë, ka mbetur i plagosur në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Advertisements

41-vjecari me origjinë nga Mallakastra, dyshohet të jetë goditur me thikë nga roja i një hoteli në lagjen nr.1 në Sarandë.

Advertisements

Metaj kishte parkuar automjetin brenda hotelit dhe kur ka shkuar ta marrë, nuk ka pranuar të kryejë pagesën.

You may also like