Kolegu u kishte gatuar tortë me drogë të fortë, 4 punëtorët përfundojnë me urgjencë në spital

by editor

Konsumuan tortën që u dha kolegu i punës, 4 punëtorët përfundojnë në spital në Itali, ëmbëlsira ishte përgatitur me drogë të fortë

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në Itali ku katër persona janë ndjerë keq pasi kanë konsumuar një tortë.

Ajo çfarë ka çuditur është se nuk ishte një helmim normal por brenda drogës ishte përdorur drogë.

Mësohet se katër persona janë ndjerë keq dhe nje ka humbur vetëdijen dhe u shtrua në spiatl pasi konsumoi tortë gjatë një pushimi dreke në kompani. Ngjarja ndodhi në orët e para të pasdites së së martës në një kompani në Mairano.

Më i riu 23 vjeç, më i madhi 35 e dy të tjerë 24 dhe 28 vjeç përfunduan në spital. Punëtori i katërt ishte tashmë më mirë pas trajtimit fillestar dhe refuzoi analizat e mëtejshme. Ambulanca dhe ambulancat vullnetare nga Roncadelle dhe Trenzano ishin në vend.

Personi që solli tortën zbuloi menjëherë misterin duke treguar se brenda kishte një dozë shumë e fortë “bari”.

You may also like