Makina përplaset me kamionçinën, transportohen me urgjencë në spital 3 persona

by editor

Një aksident ka ndodhur në aksin Librazhd-Elbasan, në Murrash. Mësohet se janë përplasur dy automjete, një veturë me një kamioçinë të kompanisë 2T.

Si pasojë, janë plagosur një punëtor i kompanisë së rrugëve dhe dy pasagjerë, të cilët po marrin ndihmën mjekësore në spitalin e Librazhdit.

Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

You may also like