Në Itali apo Shqipëri ku do të bashkëjetojë çifti Romeo-Heidi? Ish-konkurentja habit me përgjigjen

by editor

“Ndiej shumë dashuri nga njerëzit”. Kështu u shpreh mëngjesin e sotëm Heidi Baci teksa ishte e ftuar në një program televiziv.

Duke qenë se është një personazh i ri në shoëbizin shqiptar, ajo është mjaft e komentuar në mediat rozë. E pyetur nëse e bezdis kjo vëmendje që po merr pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP3”, ish-finalistja tha që nuk e shqetëson.

“Madje ndiej shumë dashuri nga njerëzit. Më bëhet shumë qejfi dhe jam mirënjohëse për dashurinë e tyre. Unë në atë format isha futur, do isha budallaqe nëse do mendoja se nuk do kisha vëmendje”, u shpreh ajo.

Advertisements

Ndërsa në lidhje me familjen e saj, Heidi tha se ‘ata janë të lumtur, e shikojnë të lumtur’.

“Siç e kam thënë gjithmonë, mbështetja numër 1 është fëmija. Kur ke ata, ke gjithë botën”, shtoi Baci.

Pyetjes ‘kur të shkosh në Itali do shkosh vetëm apo me burrin?’, Heidi u përgjigj duke qeshur:

“Do e marr dhe Romeon atje në Itali dhe ‘ciao’… E imagjinon dot?”.

Moderatorët e ngacmuan gjithashtu edhe në lidhje me martesën, nëse ka ndonjë ide se si do t’a donte propozimin?

“Nuk do e them, më pëlqejnë surprizat…”, tha shkurt Heidi.

You may also like