Nuk ndalen debatet në BBV, Julia ‘ia plas në sy’ Romeos: Atje jashtë mbase je i suksesshëm, këtu je humbës! (Video)

by editor

Advertisements

E teksa po qëndronin në oborr, duket se biseda mes Julias dhe Romeos ka agravuar.

Banorja i është drejtuar Romeos duke i thënë se ai nuk është një lojtar i dobët ama në atë format është humbës, duke e krahasuar gjithashtu dhe me suksesin që aktori gëzon jashtë ambienteve të shtëpisë.

“Po i dobët nuk je. Në këtë lojë je humbës, atje jashtë mbase je i suksesshëm. Nuk është bukur të dalësh me kokën ulur që ktej, se hyre si legjendë…”- është shprehur Julia.

Advertisements

You may also like