Pas shtatzanisë, Kiara qenka rikthyer në super formë

by editor

Kiara Tito e lindi rreth nje muaj me pare vajzën e saj, te cilen e pagezuan me emrin Luna Mari Ejlli.

Moderatorja nuk ka dashur të humbasë kohë, por menjëherë pas shtatzënisë ka nisur perpjekjet per ta rikthyer në top formë fizikun e saj, dhe ia ka dale!

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram në plazh bashkë me vajzen ku duket perfekt.

Kiara dhe Luizi u bene prinder ne fund te prillit.

Dyshja u lidhën në Big Brother Albania VIP dhe vijuan bashkëjetesën edhe pasi dolën nga spektakli duke krijuar tashmë familjen e tyre.

Së fundi, çifti njoftuan se do të vendosen në shtepinë e re në kryeqytet.

Advertisements

You may also like