Plas grushti mes vajzave në mes të Elbasanit, dyshohet se… (Emrat)

by editor

Policia thotë se ka nisur hetimi në gjendje të lirë për S. R., 30 vjeçe dhe N. K., 33 vjeçe, pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta kanë goditur me grushte njëra-tjetrën.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Elbasan, për veprime të mëtejshme.

You may also like