Sherr mes Meritonit e Eglës: Mos ke punuar në ndonjë shtëpi ku shkojnë çuna?

by editor

Në shtëpinë e “Big Brother”-it vijon që prej ditës së martë izolimi në dhomën e bardhë i tre banorëve, Ilnisa, Meriton dhe Egla.

Izolimi po shoqërohet me shumë situata të papritura, tensione dhe debate pa fund.

Së fundmi ka agravuar një bashkëbisedim i moderatorit nga Kosova me Eglën, i cili i drejtoi një pyetje të sikletshme.

“Ke punuar në ndonjë shtëpi të arteve, ku shkojnë çunat, shohin filma dhe relaksohen?”, ishte pyetja që bëri Meritoni gjatë një diskutimi e sipër, ku ishte e përfshirë edhe partnerja e tij, Ilnisa.Meritoni nuk tregoi se çfarë donte të nënkuptonte ai me këtë pyetje, megjithatë reagimi i Eglës ishte i menjëhershëm dhe i qetë.

“Unë mbaj përgjegjësi për çfarë flas”, ishte përgjigjja që i dha aktorja.

Izolimi i të tre të nominuarve do të vazhdojë deri të shtunën, dhe publiku do të vendosë se kë do të mbajë. Prej të nominuarve, njëri do të skualifikohet nga gara.

You may also like