Shkoi për peshkim por nuk u kthye më, gjendet i pajetë 30-vjeçari (Emri)

by editor

Një 30-vjeçar ka ndërruar jetë ditën e sotme në Bulqizë, pasi ka rënë në kontakt me rrymën eleketike teksa peshkonte.

Policia bën me dije se ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 17: 30, në lumin e fshatit Sofraçan, në Bulqizë, ku shtetasi me iniciale K.K., duke peshkuar me gjenerator, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, dhe për pasojë ka humbur jetën.

Njoftimi i policisë

Rreth orës 17.30, në lumin e fshatit Sofraçan, shtetasi K.K., rreth 30 vjeç, duke peshkuar, dyshohet me gjenerator ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor po kryen hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

You may also like