Zbulohet arsyeja pse mungoi Romeo Veshaj në “Post Big Brother” dhe nuk është ajo që u aludua

by editor

Një prej finalistëve të edicionit të tretë të “BBV”, Romeo Veshaj, është komentuar gjatë për mos pjesëmarrjen në “Afterparty” dhe “Post Big Brother”.

Dhe pse nuk ka patur një reagim prej tij, ky gjest ka ngritur shumë dyshime në rrjet teksa është përfolur se mos ndoshta ka një hatërmbetje mes tij dhe produksionit.

Por të ftuar në “Shqipëria Live” ishin dy ish-banorët e Big Brother, Olta Sheta dhe Toros Shahnaia.

Sipas ish-banorit, Veshaj mungoi pasi ka vendosur t’i qëndroj afër aktorit Agron Llakaj, pas humbjes së bashkëshortes.

“Romeo kishte atë sebepin e Agron Llakës dhe ka ikur direkt për t’i qenë afër xhaxhi Gonit dhe mirë ka bërë dhe mund ta ketë bërë këtë dhe në qoftë se e ka bërë këtë ka lënë atë të mbarojë detyrat e tij për Big Brotherin dhe është larguar të Agroni kjo mund të jetë, këtë besoj unë…”, tha Torosi.

You may also like