Dhurata e fansave për Eglën, me një mesazh të veçantë (Foto)

by editor

Pasi fitoi edicionin e tretë të Big Brother Vip Albania, Egla Ceno ka fituar edhe një publik të madh të cilët e mbështesin dhe e përkrahin.

Kohët e fundit përveçse brenda shtëpisë së BBV, Egla është kritikuar shumë për sjelljen e saj dhe madje është komentuar për meritën e çmimit të fituar.

Ditën e sotme ajo ka ndarë me ndjekësit një surprizë të bërë nga mbështetësit e saj. Ajo ka postuar në Instagram për të falenderuar për surprizën, një video të një varseje të personalizuar ku shkruhet “ Egla, nuk je vetëm, unë jam si ti”.

Advertisements

You may also like