Ish-banorja e BBV prek me rrëfimin e saj: E kapa mat të dashurin duke me tradhtuar me…

by editor

Ish-banorja e Big Brother VIP, Vesa Smolica ka rrëfyer se është tradhtuar nga i dashuri.

Gjatë rubrikës “Muzikë kur dëgjoj” të drejtuar nga Ervin Kurti dhe bashkëautore Nevina Shtylla në “E Diell”, ajo tha se e ka parë ish-partnerin e saj me një vajzë tjetër.

Pas kësaj situate, Vesa Smolica tha se është ndarë, ndërkohë këngën më të fundit e ka dedikim për të.

Advertisements

Gazetarja: Je tradhtuar ndonjëherë ti?

Vesa Smolica: Sigurisht që po, nuk është një gjë e re për vajat dhe djemtë që janë në lidhje. Unë jam e rritur në moshë dhe eksperienca bën të vetën, e kam provuar edhe shijen e tradhtisë.

Gazetari: Po si e more vesh?

Vesa Smolica: Unë nuk jam tip që hulumtoj por vetëm më vijnë lajmet në dorë. E kam parë vetë. Më pas u ndamë në mënyrë shoqërore. Këto këngë që dëgjoni i kam dedikim.

You may also like