Gjendet i pajetë 45-vjeçari, dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu

by editor

Një 45-vjeçar është gjetur i pajetë ditën e sotme në fshatin Nartë, në Vlorë.

Policia thotë se paraprakisht dyshohet se shtetasi Arjan Demiraj i ka dhënë fund jetës me armën e gjahut.

“Sot, në fshatin Nartë, në afërsi të fushës së sportit, dyshohet se shtetasi A. D., 45 vjeç, është vetëvrarë me armë gjahu, të cilën e kishte me leje.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti”, bën me dije policia.

You may also like