“Më kape c*cën, kjo është dhunë”/ Ç’po ndodh mes Eglës dhe Erjolës?(Video)

by editor

Dita sot në “Big Brother Vip” ka nisur ndryshe. Duket se debatet ja kanë lënë vendin batutave dhe momenteve gazmore në shtëpinë më të famshme. Teksa ndodheshin jashtë, Egla Ceno, Erjola Doçi, Liam Osmani dhe Julian Deda, kanë kaluar disa momente humori ku nuk kanë munguar dhe te qeshurat. Në një moment kur Erjola gudulis Eglën, kjo e fundit duke qeshur i thotë: “Jo, jo se mund të vdes nga kilikosja”.

Pjesë nga biseda:

Meritoni-Gracianos: Mos ma përmend Ilnisën, se do të përmend Argjirën!
Egla: O Jul banane, banane.

Egla-Erjola: Jo se mund të vdes, kjo është dhunë. Mund të vdes nga kilikosja.

Erjola: Se më pëlqen kur bën…

Egla: Mos se më kape c*cën

Juli: Thuaj mos më kilikos se në Berat e kemi…

You may also like