Pas izolimit dhe jehonës në rrjete sociale, Egla bëhet e gjallë: Dua të di çfarë…

by editor

Advertisements

Pas u skualifikua nga gara të dielën, dhe jehonës së madhe që pati në publik dhe rekordeve në rrjete sociale, aktorja Egla Ceno sot u shfaq në dhomën e bardhë në shtëpinë e ”Big Brother Albania Vip 3”.

“Gjej rastin të përsëris që është një gjest që nuk është për tu bërë. Askush nuk duhet ta bëjë, askush nuk duhet të bjerë pre e provokimeve, duhet me kalit veten më fort.

Konfuzion, kam dëgjuar vetëm Julin dhe Romeon sot që i thoshte e ke pasur idhull. Më vjen keq që nuk doja ta shihja ashtu.

Advertisements

Dëgjova në një moment që Heidi po linte shtëpi. Tani po dëgjoja që kishte takim në portën e kuqe. Dua të di çfarë do bëhet me mua”,-tha Egla.

You may also like