Policia dhe FNSH ‘blindojnë’ Vlorën, disa të arrestuar nga aksioni ‘blic’

by editor

Advertisements

Forcat e ndërhyrjes së shpejtë së bashku me policinë e Vlorës aksion blic në qytet.

FNSH ka kryer aksion për arrestimin e disa personave në qytet dhe si rezultat ka pasur arrestime të disa personave.

Nuk dihet ende për çfarë janë arrestuar ndërsa aksioni vijon në gjithë qytetin.

Advertisements

You may also like